Annubis - Forumi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annubis - Forumi

Dobrodosli na Annubis~forumi. Forum samo za odabrane !!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VICEVI O CIGANIMA hahaha

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Butterfly
Admin
Admin
Butterfly


Pol : Ženski
Godina : 48
Horoskop : Rak
Kineski znak : Mačka
Datum upisa : 09.06.2009
Lokacija : Macedonia,Kumanovo
Broj poruka : 394

VICEVI O CIGANIMA hahaha Empty
PočaljiNaslov: VICEVI O CIGANIMA hahaha   VICEVI O CIGANIMA hahaha Icon_minitime2009-11-19, 13:56

kako se zove cigo motorist?
kaciga
Cepa Cepa Cepa
Nazad na vrh Ići dole
Betty Boop
pocetnik
pocetnik
Betty Boop


Pol : Ženski
Godina : 44
Horoskop : Vodolija
Kineski znak : Koza
Datum upisa : 28.09.2010
Lokacija : Vrsac/Vienna
Broj poruka : 9

VICEVI O CIGANIMA hahaha Empty
PočaljiNaslov: Re: VICEVI O CIGANIMA hahaha   VICEVI O CIGANIMA hahaha Icon_minitime2010-09-28, 22:27

Dolazi Ciga kod komsije sav uzbudjen i vice:"Komsijaaaaa..komsijaaaaa...radost..."
Gleda ga komsija,nema pojma o cemu se radi...pita ga sta je bilo,Ciga mu prica:
"Komsija,ozenio mi se najstariji sin"
"Pa dobro,nek je sa srecom"-kaze komsija
"Eee..cekaj "-odgovara Ciga-"znas kakvu je snajku doveo..plavusa,prsata,zanosna,a kad se popne ne ume da sidje...ej i ja sam je prco,i moj srednji sin je prco..a znas onog mog namladjeg..e on je rasturio!!"
Komsija ga gleda,al ne komentarise nista...
Prodje 2-3 nedelje opet Ciga kod komsije,vristi od radosti---pita komsija sta je,Ciga prica:
"E,ozenio mi se srednji sin...jao kakvu je crnku doveo...ma ona stvar joj iz ociju viri..kad te do'vati nema kraja...ej ja sam je prco,i moj nastariji sin je prco..a znas onog mog najmladjeg..ma on je rascepao!!!"
Slusa komsija,sta da kaze,nije mu jasno al ajde...
Prodje opet nekih 2-3 nedelje evo Cige kod komsije vristi,place,cupa kose...vidi komsija da nesto ne valja,pita ga sta je bilo,kaze Ciga:
"Komsija,nesreca velika..nesreca mi na kucu pala..udala mi se cerka..."
Kaze komsija:"Pa dobro bre Cigo,pa nemoj da places,kakva nesreca bre,pa to je radost kad se cerka uda,rodi unuke..."
"Ma neeee-kaze Ciga-kakva sreca...ej bre dovela nekog bildera...znas kakve ruke ima...aoj meni..i mene je prco,i najstarijeg sina je prco,i srednjeg sina je prco..a znas onog mog najmladjeg..e on je crko!!!"
Nazad na vrh Ići dole
 
VICEVI O CIGANIMA hahaha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Annubis - Forumi :: ..:: Druzenje ~ Off topic ~ Zabava ::.. :: Vicoteka-
Skoči na: